Relify (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Other
ps: نور

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
