Relify (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Other
pt: Outro

en: Rules
pt: Regras

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Keys
pt: Chaves
