Relify (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Other
ru: Другое

en: Rules
ru: Правила

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Keys
ru: Ключи

en: User identifier
ru: Идентификатор пользователя

en: Access token
ru: Ключ доступа

en: Order identifier used for redirection
ru: Идентификатор заказа, использованный для перенаправления
