Relify (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime
