Relify (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Other
sq: Tjetër
