Relify (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Other
sv: Övriga

en: Rules
sv: Regler

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Keys
sv: Nycklar
