Relify (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Other
ta: மற்றவை
