Relify (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Other
tr: Diğer

en: Rules
tr: Kurallar

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Keys
tr: Anahtarlar
