Relify (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Other
vi: Khác

en: Rules
vi: Quy tắc
