Relify (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Other
az: Digər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
