Relify (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Other
be: Іншыя

en: Rules
be: Правілы
