Relify (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Other
el: Άλλο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Keys
el: Κλειδιά
