Relify (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Other
es: Otro(s)

en: Rules
es: Reglas

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Keys
es: Claves
