Relify (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Other
et: Muu

en: Rules
et: Reeglid

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Keys
et: Võtmed
