Relify (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Other
fr: Autre

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Keys
fr: Clés

en: User identifier
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: Access token
fr: Jeton d'accès
