Relify (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Other
he: אחר

en: Rules
he: כללים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?
