Relify (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Other
hr: Ostalo

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
