Relify (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Client ID
id: ID Klien

en: Other
id: Lainnya

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Keys
id: Kunci
