Relify (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Other
ja: その他

en: Rules
ja: ルール

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Access token
ja: アクセストークン
