Relify (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Other
lt: Kiti

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
