Relify (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Other
nl: Andere

en: Rules
nl: Regels

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Keys
nl: Sleutels
