Relify (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Other
oc: Autre

en: Rules
oc: Règlas

en: Keys
oc: Clés
