Relify (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Other
fa: ساير

en: Keys
fa: کلیدها
