Relify (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Other
pt: Outros

en: Rules
pt: Regras

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Keys
pt: Chaves

en: Access token
pt: Chave de acesso
