Relify (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Other
ro: Altele

en: Rules
ro: Reguli

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Keys
ro: Chei
