Relify (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Other
sk: Ostatné

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Keys
sk: Kľúče

en: User identifier
sk: Identifikátor používateľa
