Relify (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име
