Relify (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Other
uk: Інше

en: Rules
uk: Правила

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Keys
uk: Ключі

en: User identifier
uk: Ідентифікатор користувача

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Order identifier used for redirection
uk: Іденитфікатор замовлення, що використовується для переспрямування
