Remote content user interface (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Other
ka: სხვა
