Remote content user interface (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Other
lt: Kiti

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.
