Remote content user interface (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Other
nl: Andere

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
nl: Bijlagen toegevoegd aan andere weergaven om meerdere overzichten in hetzelfde overzicht te kunnen gebruiken.
