Remote content user interface (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Database
be: База дадзеных

en: Other
be: Іншыя

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
be: Паказаць выгляд як старонку з  URL і спасылкамі меню.

en: Display the view as a block.
be: Паказаць віды ў выглядзе блока.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
be: Дадаткі дададзеныя у іншыя паказы каб кратныя віды былі у адным і тым жа відзе.
