Remote content user interface (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Database
ca: Base de dades

en: Other
ca: Altres

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
ca: Mostra la vista com una pàgina, amb una URL i enllaços de menú.

en: Display the view as a block.
ca: Mostra la vista com un bloc.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
ca: Els adjunts s'afegeixen a altres pantalles per aconseguir vistes múltiples a la mateixa vista.

en: Use absolute path
ca: Utilitza camins absoluts
