Remote content user interface (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Other
eu: Bestea

en: Display the view as a block.
eu: Bistaratu bista bloke gisa.
