Remote content user interface (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Other
az: Digər

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
az: Görünüşü URL və menyu keçidləri ilə səhifə kimi göstərin.

en: Display the view as a block.
az: Görünüşü blok kimi göstərin.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
az: Eyni görünüşdə birdən çox baxış əldə etmək üçün digər displeylərə əlavələr əlavə edildi.
