Remote content user interface (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Database
cs: databáze

en: Other
cs: Jiné

en: Display the view as a block.
cs: Zobrazit pohled jako blok.

en: Use absolute path
cs: Použít absolutní cestu
