Remote content user interface (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Other
hi: अन्य
