Remote Entity API (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: ID
eu: IDa

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
eu: Eremuaren luzera maximoa karaktereak erabiliz. Utzi hutsik mugarik gabeko tamaina batentzat.

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Content ID
eu: Eduki IDa

en: Entity type
eu: Entitate mota
