Remote Entity API (7.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
ca: Longitud màxima del camp en caràcters. Deixeu-lo en blanc per a una mida il·limitada.

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Text field
ca: Camp de text

en: Content ID
ca: ID del contingut

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat
