Remote Entity API (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Text field
ku: خانەی دەق

en: Content ID
ku: ID ی ناوەڕۆک
