Remote Entity API (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
sv: Största antal tecken för fältet. Lämna blankt för oändlig storlek.

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Text field
sv: Textfält

en: Content ID
sv: ID-nummer för innehåll

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Changed date
sv: Datum för ändring
