Remote Entity API (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Content ID
hr: ID sadržaja

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
