Remote Entity API (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lv: Maksmālais lauka garums vienībās.  Atstājiet tukšu ja vēlaties bez ierobežojuma.

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Content ID
lv: Satura ID

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums
