Remote Entity API (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lt: Maksimalus laukelio ilgis simboliais. Palikite tuščia jei neribosite.

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Changed date
lt: Keitimo data
