Remote Entity API (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
ro: Lungimea maximă a câmpului în caractere. Se lasă gol pentru a fi nelimitat.

en: Created date
ro: Data creării

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Deleted
ro: Şters

en: Text field
ro: Câmp text

en: Content ID
ro: ID Conținut

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Changed date
ro: Data modificării
