Remote Entity API (7.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
cs: Maximální počet znaků pole. Pro neomezenou délku ponechte prázdné.

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Text field
cs: Textové pole

en: Content ID
cs: ID obsahu

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti

en: Changed date
cs: Datum změny
