Remote Entity API (7.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
fi: Suurin sallittu kirjainten määrä kentässä. Jätä tyhjäksi mikäli et halua rajoittaa.

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Content ID
fi: Sisällön ID

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Changed date
fi: Muutospäivämäärä
