Remote Entity API (7.x-1.0-beta6) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
km: ប្រវែង​វាល​អតិបរមា​គិត​ជា​តួរ​អក្សរ​ ។ ទុក​ចន្លោះ​សម្រាប់​ទំហំ​ដែល​គ្មាន​កំណត់​ ។

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Content ID
km: លេខ​សម្គាល់​មាតិកា
