Remote Entity API (7.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
sk: Maximálna dĺžka poľa určená počtom znakov. Pre nelimitovanú veľkosť nechajte prázdne.

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Text field
sk: Textové pole

en: Content ID
sk: ID obsahu

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Changed date
sk: Dátum zmeny
