Remote Entity API (7.x-1.0-beta7) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
da: Feltets maksimale længde i karakterer. Lad feltet stå tomt for ubegrænset størrelse.

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt

en: Deleted
da: Slettet

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Entity type
da: Entity-type

en: Expiry date
da: Udløbsdato

en: Changed date
da: Ændringsdato
